Referendumi për kryetarin e PS, publikohet fleta e votimit që do plotësojnë socialistët

Publikuar tek: politike, më 19:34 01-04-2016 Referendumi për kryetarin e PS, publikohet fleta e votimit që do plotësojnë socialistët

Është publikuar fleta e votimit që do të plotësojnë anëtarët e Partisë Socialiste në referendumin që do të zhvillohet më 9 prill për kryetarin.

Është deputeti Taulant Balla ai që ka publikuar versionin përfundimtar të fletës së votimit.

“Pas shtatë ditësh Partia Socialiste në Referendum. Më 9 Prill socialistët në mbarë Shqiperinë shprehin mendimin e tyre në një Referendum partiak. Një proces i rëndësishëm, ashtu si në partitë e mëdha progresiste europiane dhe amerikane, ku vendim-marrjen e ka anëtarësia. Partia Socialiste - E vetmja forcë udhëheqëse në Shqipëri”, shkruan Balla.

Ndërkohë, deputetët Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi kanë kundërshtuar sot nga Shkodra zhvillimin e referendumit.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088870525360107
array(1) { ["section"]=> string(92) "referendumi-per-kryetarin-e-ps-publikohet-fleta-e-votimit-qe-do-plotesojne-socialistet-36618" }