Referendumi për kryetarin e PS, publikohet fleta e votimit që do plotësojnë socialistët

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:15 02-04-2016 Referendumi për kryetarin e PS, publikohet fleta e votimit që do plotësojnë socialistët

Është publikuar fleta e votimit që do të plotësojnë anëtarët e Partisë Socialiste në referendumin që do të zhvillohet më 9 prill për kryetarin.Është deputeti Taulant Balla ai që ka publikuar versionin përfundimtar të fletës së votimit.“Pas shtatë ditësh Partia Socialiste në Referendum. Më 9 Prill socialistët në mbarë Shqiperinë shprehin mendimin e tyre në një Referendum partiak. Një proces i rëndësishëm, ashtu si në partitë e mëdha progresiste europiane dhe amerikane, ku vendim-marrjen e ka anëtarësia. Partia Socialiste - E vetmja forcë udhëheqëse në Shqipëri”, shkruan Balla.Ndërkohë, deputetët Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi kanë kundërshtuar sot nga Shkodra zhvillimin e referendumit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vritet shkaba në Kukës, ekspertët: Krim, nuk dinim as që ekzistonte në Shqipëri
Run4Autism Albania »
Article Logic
Execution time: 0.0087578296661377
array(1) { ["section"]=> string(92) "referendumi-per-kryetarin-e-ps-publikohet-fleta-e-votimit-qe-do-plotesojne-socialistet-36631" }