Reflekton Bashkia Shkodër pas shënimeve “RIPAROJE!” të aktivistit

Publikuar tek: aktualitet, më 14:24 29-05-2017 Reflekton Bashkia Shkodër pas shënimeve “RIPAROJE!” të aktivistit

Një ide gjeniale që synonte të tërheqte vëmendjen e Bashkisë së Shkodrës për të punuar më shumë për qytetarët e saj, duket se ka funksionuar.

Në vendet ku kishte probleme me sinjalistikën rrugore apo me vetë rrugët, aktivisti i shoqërisë civile Mirsad Basha ka vendosur letra sinjalistike me shënimin: Riparojeni!

Dhe Bashkia e Shkodrës duket se ka reflektuar duke i riparuar menjëherë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kandidati për deputet befason me deklaratën e tij: Meshkujve që bëjnë seks me gratë e të tjerëve, do ua presim (VIDEO)
Dritan Demiraj mbledh drejtorët e policisë në Lezhë e Shkodër, zbardhen ultimatumet »
Article Logic
Execution time: 0.010807037353516
array(1) { ["section"]=> string(68) "reflekton-bashkia-shkoder-pas-shenimeve-riparoje-te-aktivistit-80377" }