Reforma zgjedhore, nesër mblidhet opozita e bashkuar

Publikuar tek: aktualitet, më 15:07 23-10-2019 Reforma zgjedhore, nesër mblidhet opozita e bashkuar

Opozita e bashkuar do të mblidhet nesër në orën 09:30 për të diskutuar për Reformën zgjedhore. 

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi I është përgjigjur mazhorancës, që ats janë thellësisht të angazhuar për Reformën zgjedhore dhe duan të japin kontributin e tyre.

‘Opozita është thellësisht e angazhuar me Reformën Zgjedhore. Ne kemi bërë të qartë tek Tryeza e organizuar nga OSBE që duam të japim kontributin tone për Reformën. Për këtë qëllim, nesër në orën 9:30, do të mblidhet grupi i punës së opozitës së bashkuar për reformën zgjedhore’, bën të ditur Bardhi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076479911804199
array(1) { ["section"]=> string(58) "reforma-zgjedhore-neser-mblidhet-opozita-e-bashkuar-183198" }