Refuzoi të vishte bluzen me reklamë, por ky veprim i kompanisë së birrës do e nevrikosë edhe më shumë Mërgim Mavrajn

Publikuar tek: sport, më 18:49 26-05-2016 Refuzoi të vishte bluzen me reklamë, por ky veprim i kompanisë së birrës do e nevrikosë edhe më shumë Mërgim Mavrajn

Prej dy ditësh lajmi kryesor për Kombëtaren Shqiptare, ka qenë vendimi i Mërgim Mavrajt për të mos veshur bluzën me reklamën e Birra Pejës. Megjithatë, veprimi i fundit i kompanisë kosovare mund ta nevrikosë edhe më shumë futbollistin shqiptar.

Vet kjo kompani ka postuar së fundmi një foto ku i bëhet sigurisht reklamë birrës dhe në sfond ndodhet ekipi kuqezi, përfshirë Mavrajn. Sigurisht që për mbrojtësin e Kombëtares nuk do të jetë aspak e këndshme kur të shoh vetën në këtë reklamë, logon e së cilën refuzoi ta mbante veshur. 

13240080_1213585701985053_3682427837083629553_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075888633728027
array(1) { ["section"]=> string(121) "refuzoi-te-vishte-bluzen-me-reklame-por-ky-veprim-i-kompanise-se-birres-do-e-nevrikose-edhe-me-shume-mergim-mavrajn-41589" }