Refuzuan të putheshin, adoleshentët sulmojnë dy gra në autobus

Publikuar tek: bota, më 07:07 26-07-2019 Refuzuan të putheshin, adoleshentët sulmojnë dy gra në autobus

Katër adoleshentë janë akuzuar për një sulm homofobik ndaj dy grave që refuzuan të putheshin në një autobus në Londër.

Sulmi mbi Melania Geymonat dhe të dashurën e saj Chris ndodhi në autobusin ku ato po udhëtonin për në Camden Toën.

Të dy gratë pësuan lëndime në fytyrë dhe morën trajtimin e nevojshëm në spital.

Djemtë, të moshës nga 15 deri në 17 vjeç, akuzohen për: krim të rënduar për urrejtje dhe do të paraqiten në Gjykatën Rinore të Këndit të Highbury më 21 gusht.

Duke folur për sulmin,Geymonet tha se sulmuesit e saj flisnin me agesivitet rreth lesbikeve, pozicioneve seksuale si dhe në fund kërkuan që ajo të puthej me të dashurën e saj. Ndërkohë refuzimi nga ana e saj solli dhunimin e tyre.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011337995529175
array(1) { ["section"]=> string(68) "refuzuan-te-putheshin-adoleshentet-sulmojne-dy-gra-ne-autobus-173376" }