Regjisori i njohur bëhet baba për herë të parë në moshën 56-vjeçare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:23 25-02-2020 Regjisori i njohur bëhet baba për herë të parë në moshën 56-vjeçare

Regjisori dhe aktori i njohur, Quentin Tarantino, është bërë baba për herë të parë në moshën 56-vjeçare.

Partnerja e tij, Daniella Pick, ka sjellë në jetë një djalë, të cilit nuk ia kanë zbuluar ende emrin.

Lajmin e ka bërë publik vetë Tarantino, përmes një prononcimi për revistën ‘People’.

Kujtojmë që ai dhe Pick u njohën për herë të parë në vitin 2009, ndërsa në nëntor të vitit 2018 u martuan në një ceremoni private në Los Angeles.

quentin-tarantino.jpgBB10hlG8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071690082550049
array(1) { ["section"]=> string(74) "regjisori-i-njohur-behet-baba-per-here-te-pare-ne-moshen-56-vjecare-196357" }