Regjisori shkrep foto nga ajri, por ngelet 'gojëhapur’ teksa sheh ç’kishte fotografuar mbi taracën e një hoteli

Publikuar tek: bota, më 12:13 30-09-2016 Regjisori shkrep foto nga ajri, por ngelet 'gojëhapur’ teksa sheh ç’kishte fotografuar mbi taracën e një hoteli

Brandon Li është një regjisor i ri dhe udhëtar i cili ishte duke testuar një njeri në Hong Kong, së bashku me shokun e tij.

Li kishte hapur aparatin dhe kishte shkrepur disa foto nga ajri, por ajo çfarë e kishte parë teksa shikonte fotot e kishte lënë gojëhapur.

Ai kishte fotografuar një çift të sapomartuar në çatinë e një hoteli të shtrirë mbi barë.

Mënjëherë regjizori e publikoi foton në instagramin e tij teksa kërkon ndihmë për të gjetur se kush është çifti për të krijuar kontakte me ta. Të shumtë kanë qenë komentuesit të cilët e kanë komplimentuar për foton por ai është përgjigjur se nuk është i specializuar për këtë.

"Veprat e mia janë absolutisht të tjera. Unë nuk po përpiqesha ti tërhiqja vëmndjen çiftit” ka thënë ai.

 nusja7.jpgnusja8.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zjarr i fuqishëm në spital, humbin jetën 2 persona, plagosen 15 të tjerë
Gjenden pikturat e vjedhura të Van Gogh »
Article Logic
Execution time: 0.011092901229858
array(1) { ["section"]=> string(114) "regjisori-shkrep-foto-nga-ajri-por-ngelet-gojehapur-teksa-sheh-c-kishte-fotografuar-mbi-taracen-e-nje-hoteli-54629" }