Regjizori boton foton me aktoren që u nda nga jeta dhe thotë: Për një çast na ndale frymën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:29 03-12-2016 Regjizori boton foton me aktoren që u nda nga jeta dhe thotë: Për një çast na ndale frymën Mevlan Shanaj dhe aktorja qe u nda nga jeta pak dite me pare Elida Cangonji

Nuk është shuar ende jehona e ndarjes së parakohshme nga jeta të Elida Cangonjit, aktores shqiptare që mbylli sytë në Francë pas një leucemie akute të papritur. 

Eshtë regjizori dhe aktori Mevlan Shanaj, i cili këtë mëngjes ka postuar një foto me aktoren 63 vjeçare, raporton newsbomb.al.

“Elida Cangonja , gati gati te gjitheve për një çast na ndali frymën. Lamtumirë, mike!” shkruan Shanaj në rrjetet sociale. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.067199945449829
array(1) { ["section"]=> string(95) "regjizori-boton-foton-me-aktoren-qe-u-nda-nga-jeta-dhe-thote-per-nje-cast-na-ndale-frymen-61451" }