Rekord, 37 operacione plastike dhe nuk ka ndërmend të ndalojë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:08 19-03-2015 Rekord, 37 operacione plastike dhe nuk ka ndërmend të ndalojë (Foto)

Ajo ka kryer 37 operacione plastike në të gjithë trupin e saj, por edhe pse madhësia e gjoksit të saj e ja ka bërë pothuajse të pamundur të vrapojë, Lacey Wildd shprehet se është e gatshme për një operacion të 13-të të gjoksit.

Wildd është nëna e 6 fëmijëve por kjo gjë nuk e ka penguar të mbajë njëkohësisht edhe një dijetë ekstreme për tu dobësuar. “Ndihem shumë mirë, por besoj se kam nevojë të dobësohem edhe më shumë”, thotë Laceye.

Foto:

{gallery}Lucy{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033221006393433
array(1) { ["section"]=> string(70) "rekord-37-operacione-plastike-dhe-nuk-ka-ndermend-te-ndaloje-foto-6391" }