Rekord pëlqimesh në foton e ditës së Ramës, shtrëngimi i duarve mes Mustafës dhe Vuçiç

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:39 28-05-2015 Rekord pëlqimesh në foton e ditës së Ramës, shtrëngimi i duarve mes Mustafës dhe Vuçiç

Kryeministri Rama ka zgjedhur foto dite foton e kryeministrit të Kosovës dhe atij të Serbisë, gjatë shtrëngimit të duarve.

Mustafa dhe Vuçiç kanë shtrënguar duart e ndërsa mes tyre ka qëndruar edhe kryeministri Rama. Kjo foto në vetëm 2 orë publikim ka marrë me mijëra “like” dhe qindra shpërndarje në rrjetet sociale e ndërsa komentuesit e kanë cilësuar Ramën si një "faktor paqeje dhe bashkimi në Rajon". Kryeministri e ka shpërndarë foton, edhe në rrjetet Tëitter dhe Instagram.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.099575042724609
array(1) { ["section"]=> string(91) "rekord-pelqimesh-ne-foton-e-dites-se-rames-shtrengimi-i-duarve-mes-mustafes-dhe-vucic-12161" }