Rekord VIP-ash te dasma e Marinës dhe Getit, tërbohen të gjithë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:36 10-09-2017 Rekord VIP-ash te dasma e Marinës dhe Getit, tërbohen të gjithë (Foto)

Me rreth 300 të ftuar, por dasma e Marinës dhe Getit mund të ketë thyer rekordin për prezencën më të madhe të personazheve të famshëm.

E duket se teksa ka filluar festa, askush nuk është përmbajtur më.

Nga politikani Erion Veliaj, Aleksandër Frangaj, Armand Shkullaku, Dritan Shakohoxha, moderatorët Ardit Gjebrea Ledion Liço e bashkëshortja e tij Sara Hoxha, këngëtarët Ermal Fejzullahu, Stresi, Kastro Zizo e shumë të tjerë..

Blogeri Olti Curri na sjell disa foto nga atmosfera në Gjirin e Lalzit:

dfg345rhy4h4h.jpg

edgt4e5hy5j5j.jpg

dfg345rhy4h4h_copy.jpg

LEXO EDHE:

MARINA E ‘DJEG’ ME POPULLORE, GETI IA MERR VALLES, SHIKONI SI JANË VESHUR LUANA DHE MAMAJA E VJOLLCAVE (FOTOT)

PREKËSE: ZBULOHET KUSH E SHOQËROI MARINËN NË ALTAR DHE IA DORËZOI GETIT

“JUST MARRIED”, DALIN FOTOT E PARA: MARINA DHE GETOARI NË ALTAR (VIDEO)

ergt35eyh35tdf.jpg

gt45et4sdfg.jpg

t34hy4hy4h.jpg

rt345tg34hyuhj.jpg

rg345rh4h4h.jpg

ef3w4h4h4j.jpg

 

wetrw34ty34yhjujj.jpg

wergtw3y4y4uh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Marina e ‘djeg’ me popullore, Geti ia merr valles, shikoni si janë veshur Luana dhe mamaja e Vjollcave (FOTOT)
Biznesmeni miliarder në dasmën e Marinës dhe Getit, ministrin e zë gjumi në karrige (FOTO PIKANTE) »
Article Logic
Execution time: 0.013158082962036
array(1) { ["section"]=> string(73) "rekord-vip-ash-te-dasma-e-marines-dhe-getit-terbohen-te-gjithe-foto-91863" }