Rekordi, vëllezërit ndërtojnë telekomandën 4 metra të gjatë dhe funksionon

Publikuar tek: bota, më 14:46 07-01-2016 Rekordi, vëllezërit ndërtojnë telekomandën 4 metra të gjatë dhe funksionon

Ju humbet shpesh telekomanda dhe shpenzoni minuta të tëra në stres për ta gjetur? Bleni një telekomandë si kjo dhe nuk keni për ta humbur kurrë.

Kjo është ndoshta shpikja më absurde por që dy vëllezërve indianë u ka mundësuar rekordin Gines.

Telekomanda është plot 4.5 metra e gjatë dhe funksionale. Ata thanë se për ta ndërtuar ui deshën plot 68 ditë punë intensive duke shitur edhe motoçikletën e tyre, për të blerë disa pjesë që i nevojiteshin.

largest-television-remote-control-audience_tcm25-411618.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « George Soros paralajmëron nga Sri Lanka: Do përsëritet kriza e 2008-ës
Lamborghini i bardhë zhytet tërësisht në rrugën e përmbytur nga shirat (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.01226019859314
array(1) { ["section"]=> string(79) "rekordi-vellezerit-ndertojne-telekomanden-4-metra-te-gjate-dhe-funksionon-29384" }