Renato Mekolli bie në 'gracë', /I dashuri xheloz tenton ta rrahë brenda restorantit të tij, shefi i kuzhinës bëhet për 'ujë të ftohtë'(VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:53 16-12-2019 Renato Mekolli bie në 'gracë', /I dashuri xheloz tenton ta rrahë brenda restorantit të tij, shefi i kuzhinës bëhet për 'ujë të ftohtë'(VIDEO)

Pas manovrës që bëri me publikun, teksa njoftoi largimin e tij nga 'Hell's Kitchen', dhe u rikthye përsëri duke e quajtur të gjithën një lojë televizive, shefi i kuzhinës, Renato Mekolli ra në 'grackën' e Fatmës dhe Aulonës.

Këtë herë, kamerat e fshehta të 'Thumb On' u instaluan në restorantin e tij, dhe gazetari Ronaldo Sharka në bashkëpunim me stafin e tij të restorantit, e bënë Renaton për 'ujë të frohtë'.

Gazetari i cili ndodhej për të ngrënë më të “dashurën”, bëhet xheloz për Mekollin dhe çfarë nuk sajon, krijon situata sikur mes Renatos dhe të dashurës së tij ka diçka. Ai dëgjon gjithçka dhe del nga vendi i tij i punës, e situata degradon me kërcënimë, tone të ashpra dhe frikë për vajzën.

Për vazhdimin e situatës , ndiqni videon:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025840997695923
array(1) { ["section"]=> string(140) "renato-mekolli-bie-ne-grace-i-dashuri-xheloz-tenton-ta-rrahe-brenda-restorantit-te-tij-shefi-i-kuzhines-behet-per-uje-te-ftohte-video-189521" }