Renato Mekolli gatuan për Ardit Gjebrean, Saimir Kodrën dhe jo vetëm... Çfarë i bëri bashkë VIP-at (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:18 07-10-2016 Renato Mekolli gatuan për Ardit Gjebrean, Saimir Kodrën dhe jo vetëm... Çfarë i bëri bashkë VIP-at (FOTOT)

Shefi i kuzhinës Renato Mekolli ka gatuar sot në qendrën trgëtare “TEG” në kryeqytet për personazhe të njohur si Saimir Kodra, Ardit Gjebrea e Gentian Zenelaj.

Po çfarë i bëri bashkë personazhet e njohura të ekranit?

Inagurimi i hipermarketit “Interspar”. Dhe mënyra e veçantë për të pritur blerësit e rinj ka qenë pikërish kjo me gatime speciale nga duart e një shefi të famshëm. Por Renato Mekolli ka gatuar sot edhe për klientët, të cilët me shumë dëshirë kanë dashur të hanë nga duart e tij.  Fotot: Revista Who

ardit1.jpg

ardit2.jpg

ardit3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029367923736572
array(1) { ["section"]=> string(106) "renato-mekolli-gatuan-per-ardit-gjebrean-saimir-kodren-dhe-jo-vetem-cfare-i-beri-bashke-vip-at-fotot-55384" }