Renato Mekolli nuk do t'ja dijë, FOTOGRAFOHET me bukë me vete në plazh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:39 07-07-2019 Renato Mekolli nuk do t'ja dijë, FOTOGRAFOHET me bukë me vete në plazh

Ashtu si shumë personazhe të njohur të ekranit, edhe shefi i kuzhinës Renato Mekolli ka nisur pushimet verore.

Ditën e sotme ai ka shkuar në Karpen të Kavajës, por ajo që është vënë re është se shefi i kuzhinës ka marrë bukë me vete.

Ka qenë vetë Renato ai i cili ka publikuar një foto duke ngrënë, ndërkohë që i këshillon qytetarët të zgjedhin mirë vendin ku ushqehen ose të marrin bukë me vete.

'Bëni kujdes ku hani të dashur miq kur shkoni në plazh.Ose,bukë me vete si chefi (nëse mundeni)', shkruan ai.

Me këtë Renato ka treguar se nuk i intereson aspak çfarë mendojnë të tjerët dhe nuk e ka problem të marrë ushqim nga shtëpia për pushime.

gxfrgh.jpg

egdh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068371295928955
array(1) { ["section"]=> string(76) "renato-mekolli-nuk-do-t-ja-dije-fotografohet-me-buke-me-vete-ne-plazh-171416" }