Rëndohet bilanci në Maqedoninë e Veriut, një 24 vjeçare dhe 7 pacientë të tjerë humbin jetën nga koronavirusi (SHIFRAT E PLOTA)

Publikuar tek: rajon, më 19:17 11-07-2020 Rëndohet bilanci në Maqedoninë e Veriut, një 24 vjeçare dhe 7 pacientë të tjerë humbin jetën nga koronavirusi (SHIFRAT E PLOTA) Ilustruese

Vijon situata e rënduar në Maqedoninë e Veriut.

Gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur betejën me koronavirusin 8 persona, mes tyre edhe një 24 vjeçare nga Tetova, duke e çuar kështu numrin e viktimave në 376.

Sakaq, janë testuar 1545 persona si të dyshuar me koronavirus, prej të cilëve kanë rezultuar pozitiv 199.

Kujtojmë që deri më tani në Maqedoninë e Veriut 376 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi, ndërsa 7975 persona janë të infektuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010102033615112
array(1) { ["section"]=> string(131) "rendohet-bilanci-ne-maqedonine-e-veriut-nje-24-vjecare-dhe-7-paciente-te-tjere-humbin-jeten-nga-koronavirusi-shifrat-e-plota-213565" }