Rënia e Vllaznisë nga kategoria, revoltohet këngëtari shqiptar: Nuk e meriton, është feja e shkodranëve

Publikuar tek: sport, më 14:56 24-05-2018 Rënia e Vllaznisë nga kategoria, revoltohet këngëtari shqiptar: Nuk e meriton, është feja e shkodranëve Skuadra e Vllaznisë

Rënia nga kategoria e skuadrës shkodrane të futbollit Vllaznisë duket se ka irrituar shumë tifozët e saj, ndërsa një prej tyre është edhe këngëtari Mateus Frroku.

Shkodrani ka shkruar në një postim se Shkodra nuk e meritonte që të priste nga skuadrat e tjera shqiptare mbijetesën në kampionat, ndërsa ka shtuar se Vllaznia është feja e qytetarëve shkodranë.

POSTIMI I PLOTË:

SHKODRA NUK E MERITON
Nuk i ka hije Vllaznise me e toleru ne fush apo aq me keq akoma me prit nga skuadra te tjera mbijetesen ne kampionat. Po flasim per Vllaznine... e kush nuk e din ca eshte,eshte mir mos flasi me per futboll. (Te pakten )
Vllaznia eshte feja e Shkodraneve, eshte shkolla e futbollit Shqiptar. Eshte gezimi dhe dhimbja e atij qyteti...

Sot tjeter kund luhet futbolli...

155037.jpg

33580910_10212840411747126_2635856648287027200_n.jpg

33468447_10212840411667124_4041479941097783296_n.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0087249279022217
array(1) { ["section"]=> string(107) "renia-e-vllaznise-nga-kategoria-revoltohet-kengetari-shqiptar-nuk-e-meriton-eshte-feja-e-shkodraneve-121944" }