Rënie e pabesueshme, shpërthimi i hotelit në foto

Publikuar tek: bota, më 11:45 04-05-2015 Rënie e pabesueshme, shpërthimi i hotelit në foto

Duke përdorur magjinë e imazhit 3D një fotograf dhe pianist spanjoll e ka bërë Deutscher Kaiser Hotel në Mynih të hedhë valle në 88 mënyra. Një foto, për secilin nga instrumentat e tij të dashur.

{gallery}shperthimet{/gallery}

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013581037521362
array(1) { ["section"]=> string(54) "renie-e-pabesueshme-shperthimi-i-hotelit-ne-foto-10322" }