Renis Gjoka, 30 sekonda përpara premierës së madhe të rokierit që këtë herë surprizon (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:59 10-07-2016

Këto janë 30 sekondat e këngës që pritet të publikohet nesër si premierë nga rokieri i dashur për publikun shqiptar, Renis Gjoka.

Këngëtari na surprizon të gjithëve pasi për të parën herë do të këndojë një baladë dashurie. Kënga titullohet “Po tani” dhe teksti mban autorësinë e Renisit.

Na mbetet veçse të presim të nesërmen për ta shijuar të plotë...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042140007019043
array(1) { ["section"]=> string(96) "renis-gjoka-30-sekonda-perpara-premieres-se-madhe-te-rokierit-qe-kete-here-surprizon-video-46145" }