Renis Gjoka po tenton të vijë me një këngë dashurie, por e lë në mes…dhe ia fut gjumit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:07 18-06-2016 Renis Gjoka po tenton të vijë me një këngë dashurie, por e lë në mes…dhe ia fut gjumit Renis Gjoka duke fjetur ne natyre

Kantautori Renis Gjoka ka pasur një periudhë shumë të ngjeshur në këtë periudhë. Fakti është se po bën gati një klip të ri dhe këtë, në botën e artistëve, e dinë shumë veta. Do të na surprizojë me këngën, xhirimet e të cilës po I bën rreth e rreth Tiranës, dhe do të ketë edhe motive dashurie në të. 

Por nuk është e thënë të ketë pak pushim. Kështu, Renisi ka zgjedhur livadhet rreth Tiranës për të bërë një “dorë gjumë”. Të paktën, për aq sa e lejon stafi që ka zgjedhur për xhirime. Në fakt, ku ka më mirë sesa të flesh në natyrë, aq më tepër kur duket se temperaturat janë ngritur së tepërmi. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0045320987701416
array(1) { ["section"]=> string(91) "renis-gjoka-po-tenton-te-vije-me-nje-kenge-dashurie-por-e-le-ne-mes-dhe-ia-fut-gjumit-43933" }