Renzit i mbeten sytë te gruaja e Obamës, format e Michele bien dukshëm në sy (FOTOT)

Publikuar tek: bota, më 08:26 20-10-2016 Renzit i mbeten sytë te gruaja e Obamës, format e Michele bien dukshëm në sy (FOTOT)

Kryeministri italian Mateo Renzi, i ftuar në Shtëpinë e Bardhë së bashku me bashkëshorten e tij në një darkë shtetërore, është fotografuar me sytë ngulur te zonja e parë, Michele Obama.

Dhe jo për faj të tij në fakt, pasi duhet thënë se Michele u shfaq rrëzëllitëse me një fustan me nuanca të së artës që i tregonin më së miri format e tonifikuara. Kujtojmë se zonja e Presidentit merret me aktivitet fizik dhe çdo ditë e nis në orën 6:00 nga ambientet e palestrës.

renzi4_copy.jpg

 renz.jpgrenz1.jpgrenzi3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Debati i FUNDIT Clinton-Trump, Hillary: Je kukull e Putinit! Por ja si i përgjigjet republikani (VIDEO)
Apple paralajmëron: Nga 31 tetori ky model iPhone do të jetë jashtë përdorimit »
Article Logic
Execution time: 0.011099100112915
array(1) { ["section"]=> string(87) "renzit-i-mbeten-syte-te-gruaja-e-obames-format-e-michele-bien-dukshem-ne-sy-fotot-56794" }