Reperi Gold AG flet për herë të parë për bashkëshorten e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:30 24-09-2016 Reperi Gold AG flet për herë të parë për bashkëshorten e tij

Pas thashethemeve të shumta në media se ai ka qenë i martuar ndërkohë që ishte i lidhur me këngëtaren Greta Koçi, Arjan Agushi më në fund ka sqaruar gjithçka sa i përketë jetës së tij personale.

Rreperi Gold AG pranon se është martuar me një vajzë të quajtur Adelina. Ajo jeton në Zvicër dhe është mjeke. Njësoj si kengëtari edhe Adelina është myslimane, falet dhe agjëron, por nuk është e mbuluar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007220983505249
array(1) { ["section"]=> string(66) "reperi-gold-ag-flet-per-here-te-pare-per-bashkeshorten-e-tij-54013" }