Reperi i dashur për shqiptarët i dedikon fjalë të çmuara zonjës së tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:11 10-11-2016 Reperi i dashur për shqiptarët i dedikon fjalë të çmuara zonjës së tij

Reperi i njohur dhe i pëlqyer nga shumë të rinj shqiptar, por jo vetëm, i ka dedikuar disa fjalë të çmuar nënës së tij në ditën e ditëlindjes së saj.

“Nuk përshkruhet me fjalë atë se çfarë kam për të thënë dhe uruar ty! Nënë e dashur të uroj ditelindjen, rrofsh edhe 100 vjet e lumtur, Shumë Urime për Ty dhe Shumë Faleminderit për të gjitha që ke bërë për mua! Të Dua Shumë NENA IME!”-shkruan Getoar Selimi duke i përcjellë këto fjalë të çmuara të ëmës teksa ka postuar dhe një foto të saj. 

getoar_selimi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021878957748413
array(1) { ["section"]=> string(76) "reperi-i-dashur-per-shqiptaret-i-dedikon-fjale-te-cmuara-zonjes-se-tij-59103" }