Reperi i njohur gjendet i pajetë në bagazhin e makinës, trupi ishte dekompozuar (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 15:55 28-10-2020 Reperi i njohur gjendet i pajetë në bagazhin e makinës, trupi ishte dekompozuar (FOTO)

Reperi Brian Trotter, i njohur nga të gjithë si “Kent Won’t Stop”, është gjetur i pajetë në bagazhin e një makine në autostradën e Floridas.

Mediat e huaja bëjnë me dije se trupi i reperit është gjetur në bagazhin e një makine, rastësisht pas një aksidenti në autostradën Palmetto Expressëay, në Miami.

Policia dyshoi, pasi në makinë vinte një erë e keqe. Oficerët gjetën trupin e reperit, i cili ishte i mbuluar me një batanie dhe trupi ishte i dekompozuar.

Sakaq, është arrestuar shoferi 25-vjeçar, Robert Deupree Avery Coltrain, i cili dyshohet autori kryesor u vrasjes.

Bëhet me dije se në trupin e reperit janë gjetur plagë të shumta nga të shtënat me armë.

Trotter u pa për herë të fundit në 17 tetor duke lënë shtëpinë e tij në Triangle, Virginia.

0_SDC_MDG_-Brian-Trotter_10251JPG.jpg0_MAIN-SDC_MDG_-Brian-Trotter_main.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mungesë dramatike në personelin mjekësor, Gjermanisë i duhen 4000 infermierë për të përballuar Covid-19
Turqia i “vjedh” ishullin Greqisë, alarmohen grekët: Ka ndërhyrë në Google Maps »
Article Logic
Execution time: 0.025032997131348
array(1) { ["section"]=> string(90) "reperi-i-njohur-gjendet-i-pajete-ne-bagazhin-e-makines-trupi-ishte-dekompozuar-foto-225514" }