Reperi i njohur shijon pamjen e mrekullueshme dhe...është në Shqipëri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:27 03-01-2017 Reperi i njohur shijon pamjen e mrekullueshme dhe...është në Shqipëri

“Pamja ime” shkruan reperi i njohur shqiptar Stresi dhe është vërtet një pamje mbresëlënëse kjo që shikoni.

Nuk është në ndonjë vend të largët jo. Është një hotel në Durrës.

Reperi, me gjasë i shoqëruar, pasi dikush i ka bërë foton nga pas, është zgjuar dhe ka dalë në ballkon për të shijuar përskuqjen e qiellit dhe detin e qetë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024436950683594
array(1) { ["section"]=> string(73) "reperi-i-njohur-shijon-pamjen-e-mrekullueshme-dhe-eshte-ne-shqiperi-64488" }