Reperi publikon foton, fansat “bëjnë namin”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:57 22-10-2016 Reperi publikon foton, fansat “bëjnë namin”

Reperi shumë i dashur, kryesisht për rininë, ka publikuar një foto në Instagram, ku duket tepër hijerëndë ashtu siç i komentojnë dhe vet fansat MMV.

Teksa reprei ka publikuar foton komentet dhe pëlqimet nga ndjekësit e tij kanë qenë të shumta.

Geti është vetëm në foto, ndërsa se kush ka qenë fotografi nuk dihet, ndoshta Marina…

getorai.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037221193313599
array(1) { ["section"]=> string(46) "reperi-publikon-foton-fansat-bejne-namin-57015" }