Reperi shqiptar bëhet baba për herë të dytë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:47 12-09-2019  Reperi shqiptar bëhet baba për herë të dytë

Reperi shqiptar Alban Visoka, i njohur për këngët “Ça bon për mu”, “Marijuana”, “Your love” është bërë baba për herë të dytë.

Bashkëshortja e Albanit me emrin e artit Fajt ka sjellë në jetë një vajzë, emri i së cilës nuk dihet ende.

“Faleminderit Zotit qe me beri babë per here te dyte.. Na bekoi zoti edhe me nje vajze bukuroshe , jetofsh gjate dhe me shendet engjulli jone”, ka shkruar Albani në Instagram.

Reperi dhe bashkëshortja e tij kanë edhe një vajzë tjetër me të cilën publikojnë shpesh foto në rrjetet sociale.

fajt.jpg

-640-0-5d7a32016b09f.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010159015655518
array(1) { ["section"]=> string(50) "reperi-shqiptar-behet-baba-per-here-te-dyte-178209" }