Reperi shqiptar dashurohet me motrën e kolegut, zbulohet lidhja e tyre e fshehtë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:56 03-04-2017 Reperi shqiptar dashurohet me motrën e kolegut, zbulohet lidhja e tyre e fshehtë (VIDEO)

Epo dashuria nuk pyet për miq, për kolegë, e shokë. Këtë e kanë treguar dhe shumë lidhje të mëparshme të cilat kanë bërë bujë, po ashtu dhe lidhja e reperit Gent Fatali i cili prej kohësh është në lidhje me  Rona Marku, motrën e këngëtarit kosovar Mark Marku.

Prive.al ka mësuar lidhjen mes çiftit, madje përflitet se Rona  do të jetë pjesë e njërit prej videoklipeve të Gent Fatalit.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.050129890441895
array(1) { ["section"]=> string(91) "reperi-shqiptar-dashurohet-me-motren-e-kolegut-zbulohet-lidhja-e-tyre-e-fshehte-video-73989" }