Reperi shqiptar poston foton nga fëmijëria, e gjeni dot për cilin bëhet fjalë?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:59 03-01-2018 Reperi shqiptar poston foton nga fëmijëria, e gjeni dot për cilin bëhet fjalë?

Rrëmimi në albumet fotografike të vjetra dhe publikimi i fotove nga fëmijëria është bërë tashmë një modë në rrjetet sociale.

Kjo modë nuk ka kaluar pa u ndjekur edhe nga një prej reperëve shqiptarë më të suksesshëm.

Bëhet fjalë për Gjikon, i cili një natë më parë ka festuar ditëlindjen. Ky i fundit ka gjetur një mënyrë shumë origjinale për të uruar veten e tij, duke postuar një foto nga fëmijëria.

“Djali i ditëlindjes, gjithmonë i ri” ka shkruar Gjiko në dixhiturën e fotos që ka ndarë me fansat e tij në rrjetin social Instagram.

gjiko_1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.05849814414978
array(1) { ["section"]=> string(83) "reperi-shqiptar-poston-foton-nga-femijeria-e-gjeni-dot-per-cilin-behet-fjale-105322" }