Reperi shqiptar rrëzohet keq gjatë spektaklit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:50 09-05-2016

Po përpiqej të realizone me shpejtësi sfidën, por reperi Getinjo ka rrezikuar shumë në momentin kur është rrëzuar në skenë.

I ftuar në emisionin “Supersfida”, Getinjo duke mbajtur disa shishe në duar vrapon në skenë, por në një çast rrëshket dhe shtrihet në skenë.

Vetë reperi e ka postuar në instagram momentin e sikletshëm dhe shkruan: “Auchh’. Break Dance n'druu. Për pak mu thy krejt. Prap si lshova pijet”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1067259311676
array(1) { ["section"]=> string(51) "reperi-shqiptar-rrezohet-keq-gjate-spektaklit-39964" }