Reperi: Të kaloj natën me Dafinën dhe Samantën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:37 30-08-2016 Reperi: Të kaloj natën me Dafinën dhe Samantën

Dy reperat e rinj, Qota dhe Juli Osmani në klipin e tyre “Hajde edhe ti”, kanë luajtur siç duhet pasi u desh vetëm një varg, që kënga të merrte famën e menjëhershme.

Në vargun në fjalë thuhet:

“Ta kaloj natën me Dafinën edhe Samantën”, dhe fjala është për këngëtaret Dafina Zeqiri dhe Samanta Karavella.

I pyetur nga revista “Story” se pse zgjodhi dy vajzat e njohura për të shprehur hapur dëshirën për të kaluar natën, reperi Qota u shpreh: “Sepse shkonte bukur kënga me to”. Djali nga Shkodra thotë ndër të tjera “se janë të dyja seksi”.

Samanta e mori me të qeshur vargun, ndërkohë që nuk pamë ndonjë reagim nga Dafina Zeqiri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046120882034302
array(1) { ["section"]=> string(51) "reperi-te-kaloj-naten-me-dafinen-dhe-samanten-51347" }