Reperit shqiptar i vjedhin makinën, e kishte parkuar përpara shtëpisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:19 13-09-2016 Reperit shqiptar i vjedhin makinën, e kishte parkuar përpara shtëpisë

Reperi Majk ka patur një verë të suksesshme me publikimin e këngëve të reja duke u bërë hit.

Por, me makinëne tij të re të tipit Audi Q-5 të cilën nuk ka kohë shumë që e ka blerë nuk i ka shkuar si duhet.

Persona ende të paidentifikuar i kanë vjedhur atij makinën e parkuar përpara shëpisë.

Mësohet se  makina e tij Audi Q-5 kushton rreth 20 mijë euro.

Ekonomia online shkruan se Policia e Kosovës ka konfirmuar po ashtu vjedhjen e makinës së këngëtarit dhe ata janë në kërkim të tyre.

 “Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se persona të panjohur i kanë vjedhur makinën tip Audi Q-5 me targa vendore. Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.072333812713623
array(1) { ["section"]=> string(74) "reperit-shqiptar-i-vjedhin-makinen-e-kishte-parkuar-perpara-shtepise-52751" }