Reperja e njohur shqiptare feston ditëlindjen, i dashuri grek i pari që e uron

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:07 28-01-2020 Reperja e njohur shqiptare feston ditëlindjen, i dashuri grek i pari që e uron Rina Balaj i dashuri

Rina Balaj është një ndër reperet më të mira edhe pse e re në moshë ajo ka rritur suksese me hitet e saj dhe bashkëpunimet.

 

Sot, reperja feston ditëlindjen dhe që në orët e para pas mesnatës, ajo ka marrë urime të shumta nga fansat dhe kolegët e saj.

Rina ka lindur më 28 janar të vitit 1999 dhe sot ka ajo ka mbushur 21 vjeç.

Ndër urimet e para ishte edhe i dashuri, Sin Boy reperi grek, me të cilin e ka bërë lidhjen publike kohët e fundit.

Në një foto ku shfaqen së bashku Sin Boy ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen vajzës më të bukur në botë".

balajrina_69650723_159413915142568_8426596596265269583_n-e1568654058152-780x439.jpg

75489916_534860693961384_3958920749257114288_n-e1575539772977-780x439.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02237606048584
array(1) { ["section"]=> string(84) "reperja-e-njohur-shqiptare-feston-ditelindjen-i-dashuri-grek-i-pari-qe-e-uron-193401" }