Reperja transformon pamjen e jashtme, ndryshim drastik si Michael Jackson

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:43 25-04-2016 Reperja transformon pamjen e jashtme, ndryshim drastik si Michael Jackson

Reperja 41 vjeçare ka publikuar në rrjetet sociale disa foto nëpërmjet të cilave tregon transformimin në pamjen e saj të jashtme.

Lil’ Kim ka bërë ndryshim në pamjen e saj të jashtme të ngjashme me atë që Michael Jackson bëri dikur për hirë të muzikës.

Reperja shihet me një lëkurë shumë të bardhë, me hundë ndryshe dhe një paruke me cilësi shumë më të mirë nga sa e mbante në vitin 1997. Ajo nuk ka nguruar të postojë edhe foto të vjetra të sajë për ta bërë më të lehtë ndryshimin.
lili.jpg

 

lili1.JPG

lili2.jpg

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031461954116821
array(1) { ["section"]=> string(78) "reperja-transformon-pamjen-e-jashtme-ndryshim-drastik-si-michael-jackson-38644" }