Replikat tragjikomike të Edi Ramës pas zgjedhjeve të 25 qershorit, këto komente do t'ju "shastisin"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:29 10-07-2017 Replikat tragjikomike të Edi Ramës pas zgjedhjeve të 25 qershorit, këto komente do t'ju

Nuk ka asnjë dyshim që kryeministri Edi Rama lexon gjithçka që i shkruajnë ndjekësit e tij dhe jo vetëm që i lexon por edhe i replikon.

Disa nga komentet e kryeministrit janë sa komike aq edhe tragjike. Një vajzë i rrëfen Ramës për kalvarin e vuajtjeve pas operacionit të së ëmës së operuar nga një tumor në stomak, ndërsa Rama ia kthen “Është tmerr. E di”.

Por a mjafton vetëm ta dijë kryeministri?

Një tjetër i thotë Ramës për provimet e patentave që merren me lekë ndërsa kryeministri i përgjigjet: “Katastrofë është, e di”. A thua se katër vjet më parë nuk ka qeverisur ai dhe s’ka pasur asgjë në dorë për të ndryshuar këtë sistem.

Për më tepër lexojini si më poshtë:

rama.jpg

en.png

eeeeeeeeeeeeee.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091280937194824
array(1) { ["section"]=> string(102) "replikat-tragjikomike-te-edi-rames-pas-zgjedhjeve-te-25-qershorit-keto-komente-do-t-ju-shastisin-85638" }