Reportazh / Në zonat turistike të Elbasanit (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:56 29-09-2016 Reportazh / Në zonat turistike të Elbasanit (Video)

Alpinizëm, ski, turizmi malor si dhe aktivitete të tjera janë disa nga mundësitë fantastike dhe aventuriere që ofron Elbasani dhe zonat përreth.

Nga Gjinari deri te zona e masivit pyjor të Funarit, ky reportazh tregon mundësitë e pafundme që ka zona e Elbasanit të fushën e turizmit.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tensione në rajon? NATO me bazë në Martanesh, por Rusia dërgon fregatë në Korfuz (Foto)
Biznesmeni libanez gjen personin që e rrahu, Fevziu ‘ia përplas’ Ramës në emision (Foto-Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011472940444946
array(1) { ["section"]=> string(53) "reportazh-ne-zonat-turistike-te-elbasanit-video-54561" }