Reshje bore dhe ngrica, probleme me qarkullimin në Qafë-Thanë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:35 14-02-2018 Reshje bore dhe ngrica, probleme me qarkullimin në Qafë-Thanë (VIDEO)

Moti i keq që ka përfshirë vendin ditët e fundit ka shkaktaur probleme në disa qarqe.

Sakaq, si pasojë e reshjeve të borës dhe ngricave ka probleme në qarkullim në Qafë-Thanë, shkruan newsbomb.al.

Siç shihet nga pamjet aksi kalohet më vështirësi. Ndërkohë, policia u kërkon drejtuesve të mjeteve të tregojnë kujdes. 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, përmbyset makina në mes të rrugës (FOTO)
Pas 3 mujash hetime, SHKARKOHET NGA DETYRA nënkomisari i Policisë Rrugore në Tiranë »
Article Logic
Execution time: 0.012287139892578
array(1) { ["section"]=> string(73) "reshje-bore-dhe-ngrica-probleme-me-qarkullimin-ne-qafe-thane-video-110191" }