Reshje shiu? Mësoni si do të nisë kjo javë (PARASHIKIMI I MOTIT)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:24 16-12-2019 Reshje shiu? Mësoni si do të nisë kjo javë (PARASHIKIMI I MOTIT)

Kjo javë do të nisë e kthjellët dhe me rritje të temperaturave.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, në përgjithësi, nuk priten reshje. 

Ndërsa era pritet që të fryjë e lehtë.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 9 / 18 °C
në vendet e ulëta: 7 / 18 °C
në vendet malore: 3 / 13 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë, ndërsa në bregdet deri mesatare.

79602863_1535594123261095_1847171850967187456_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022877931594849
array(1) { ["section"]=> string(67) "reshje-shiu-mesoni-si-do-te-nis-kjo-jave-parashikimi-i-motit-189505" }