Reshjet e borës, probleme me qarkullimin në disa zona

Publikuar tek: aktualitet, më 07:31 03-01-2019 Reshjet e borës, probleme me qarkullimin në disa zona Foto ilustruese

Reshjet e borës gjatë natës kanë sjellë probleme në qarkullim.

 

Mësohet se më problematike situzata është në Juglidhje dhe Llogara.

Në Juglidje kalohen me zinxhirë akset Korçë-Dardhën dhe Korçë-Voskopojë.

Po ashtu në Vlorë qafa e Llogarasë kalohet me zinxhirë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama në Xing, studenti i Oksfordit: Në Amerikë publiku blen bileta, këtu kryeministri blen...
KRIM MAKABËR NË GREQI/ Shqiptari vret vajzën 28 vjeçe dhe e varros mbrapa shtëpisë »
Article Logic
Execution time: 0.012951850891113
array(1) { ["section"]=> string(59) "reshjet-e-bores-probleme-me-qarkullimin-ne-disa-zona-147326" }