Reshjet e shiut, vështirësi te nënkalimi i Fushë-Mamurrasit, makinat ‘notojnë’ në ujë (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:24 26-09-2020 Reshjet e shiut, vështirësi te nënkalimi i Fushë-Mamurrasit, makinat ‘notojnë’ në ujë (FOTO)

Reshjet e dendura të shiut dhe erërat e forta mbrëmjen e djeshme kanë përfshirë gjithë vendin duke shkaktuar probleme me përmbytjen e rrugëve.

Mësohet se situata paraqitet e vështirë për drejtuesit e automjeteve të vogla tek nënkalimi i Fushë-Mamurrasit.

Mësohet se disa automjete të vogla janë bllokuar nga depërtimi i ujit, ndaj edhe disa automjetet janë detyruar të përshkojnë rrugë dytësore.

Screenshot_7.pngScreenshot_5.pngScreenshot_6.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013216018676758
array(1) { ["section"]=> string(93) "reshjet-e-shiut-veshtiresi-te-nenkalimi-i-fushe-mamurrasit-makinat-notojne-ne-uje-foto-221761" }