Reshjet e shumta të shiut shkaktojnë rrëshitje dherash, bllokohet qarkullimi i mjeteve në askin Fier-Ballsh

Publikuar tek: aktualitet, më 10:58 25-01-2021 Reshjet e shumta të shiut shkaktojnë rrëshitje dherash, bllokohet qarkullimi i mjeteve në askin Fier-Ballsh

Reshjet e shumta të shiut të regjistruara ditët e fundit në vend kanë shënuar dhe problematika në zona të ndryshme.

Bëhet me dije se aksi Fier-Ballsh është bllokuar ditën e sotme si pasojë e rrëshitjeve të dherave të shkaktuara nga reshjet e dendura të shiut.

Prooblematika është raportuar në vendin e quajtur Visokë, ndëra në vend kanë mbërritur punonjësit të cilët po punojnë për pastrimin e rrugës.

Screenshot_7.pngScreenshot_8.pngScreenshot_9.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Salillarit' i mbeten rrugët rrugëve, çahet në mes Vlorë-Orikum, vetëm një korsi e kalueshme (VIDEO)
Zgjedhjet e 25 prillit, ODIHR nis sot takimet me partitë politike (AXHENDA) »
Article Logic
Execution time: 0.012168884277344
array(1) { ["section"]=> string(113) "reshjet-e-shumta-te-shiut-shkaktojne-rreshitje-dherash-bllokohet-qarkullimi-i-mjeteve-ne-askin-fier-ballsh-236290" }