Restorant vetëm për nudistët (Foto +18)

Publikuar tek: bota, më 23:43 06-07-2016 Restorant vetëm për nudistët (Foto +18)

Të gjithë ekzibicionistët tani kanë një vend ku mund të shfaqin lirshëm lakuriqësinë e tyre ndërsa shijojnë ushqimet speciale të restorantit që ju shërben vetën nëse jeni nudo.

xx5creenshot_1.jpg

Gjithçka nisi nga një ide spontane gjatë vestivalit “Venus” në Berlin dhe që prej asaj kohe restoranti ndryshoi tërësisht formatin. Dhjetëra çifte e kanë zgjedhur restorantin si vendin e tyre të preferuar.

xx7creenshot_1_copy.jpg

Por për ata që kanë siklet, restoranti nudist shërben në verandë, megjithëse edhe aty, kamariet ju shërbejnë nudo.

xx2creenshot_1.jpg

xx3creenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024569988250732
array(1) { ["section"]=> string(42) "restorant-vetem-per-nudistet-foto-18-45780" }