Restoranti i parë nudist në Paris ul 'qepenat', ja arsyeja që do t' ju habisë (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 19:27 08-01-2019 Restoranti i parë nudist në Paris ul 'qepenat', ja arsyeja që do t' ju habisë (FOTO) Foto nga restoranti

Restoranti i parë dhe i vetëm në Paris, O' Naturel', ku darkohet krejtësisht nudo ka njoftuar se do të ulë 'qepenat' në shkurt të këtij viti.

Arsyeja është mjaft e thjeshtë, restoranti nuk ka tërhequr mjaftueshëm klientë që të ulin të ndenjurat e tyre në tavolina.

Lokali do të mbyllet më 16 shkurt, ndërsa lajmin e kanë dhënë vet pronarët, binjakët 42 vjeçarë Michael dhe Stephanie Saada, nëpërmjet një postimi në profilin e restorantit në Facebook.

Pas 15 muajsh aktivitet dhe një buje të madhe kur u hap, O' Naturel nuk ka mundur të ketë aq klientë sa për të përballuar shpenzimet.

Klientët rezervonin darkën në restorant me kushtin e vetëm që rrobat, telefonat dhe kamerat ti linin në tualet dhe të darkonin krejtësisht nudo.

hotel_paris_1_90201.png5e5e7411c871bdf35ed3b3b9d9c7819c68b2cf6c06b1a302424773477a6deec0.jpgnudist.jpg120812_523694.jpgWEB_PHOTO_O'naturel.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011193990707397
array(1) { ["section"]=> string(85) "restoranti-i-pare-nudist-ne-paris-ul-qepenat-ja-arsyeja-qe-do-t-ju-habise-foto-147996" }