Revoltohet Ajola Xoxa, ja çfarë u bën fansave (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:24 13-11-2016 Revoltohet Ajola Xoxa, ja çfarë u bën fansave (Foto)

Bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj, Ajola Xoxa ka ndërmarrë një veprim drastik ndaj 30 mijë fansave të saj në Instagram duke i fshirë të gjithë dhe duke e kthyer kështu në privat ‘account’-in e saj.

Kohët e fundit gruaja e kryebashkiakut është komentuar gjatë në rrjetet sociale lidhur me koston e veshjeve të saj për të cilat thuhej se ia kishte punuar gjyshja,

Por, nuk dihet me saktësi nëse ka qenë vërtetë kjo arsyeja që e ka revoltuar Xoxën për të ndërmarrë një veprim të tillë ndaj fansave të saj.

ajola.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19894480705261
array(1) { ["section"]=> string(55) "revoltohet-ajola-xoxa-ja-cfare-u-ben-fansave-foto-59366" }