Revoltohet gazetari i njohur: Këtu askush nuk pret dot! (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:53 04-09-2017 Revoltohet gazetari i njohur: Këtu askush nuk pret dot! (FOTO)

Gazetari i njohur Denis Dyrnjaja ka hedhur sot një status në Facebook ku ironizon njerëzit që nuk kanë durim të presin e që sipas tij janë me shumicë në vendin tonë.

Ai gjithashtu ka postuar dhe një foto ku tregohet qartë kjo situatë.

Statusi i plotë

Gjithmonë del njëri nga reshti që nuk pret dot. Ai nuk pret dot në radhë Nuk pret dot në dyqan, Nuk pret dot në rrugë e spital Ai nuk pret dot sepse ne që presim i dukemi idiotë Ai nuk pret dot se është i shkathëti, i zgjuari, xhongleri dhe i fituari Ai është 1-shi, ai është fitimtari vetëm se ka një problem të vogël se është kandidat që për në varreza të shkojë i pari!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10050201416016
array(1) { ["section"]=> string(64) "revoltohet-gazetari-i-njohur-ketu-askush-nuk-pret-dot-foto-91084" }