REVOLTOHET këngëtari i njohur shqiptar: Pa punë nuk shkon, do nis koncertet, kush infektohet të rrijë në shtëpi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:15 22-02-2021 REVOLTOHET këngëtari i njohur shqiptar: Pa punë nuk shkon, do nis koncertet, kush infektohet të rrijë në shtëpi

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri është revoltuar pasi për shkak të pandemisë i është dashur që të anulojë koncertet.

Këngëtari është shprehur kundër masave anti-Covid, teksa është shprehur se do të nisë sërish të këndojë dhe të mbajë koncerte.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Labi ka thënë se gjatë zgjedhjeve në Kosovë u mbajtën tubime, prandaj ai shprehet se: “kushdo që infektohet, le të izolohet në shtëpi. Pa punë nuk shkon, duket të sakrifikojmë që t’iu dërgojmë në shtëpi fëmijëve të ushqehen, e t’u blejmë libra.

Nga java tjetër, nëpër lokalet e Ferizajit dhe në të gjitha lokalet e Kosovës. Kushdo që infektohet le të izolohet në shtëpi, e mos të dalin llafazana të thonë virusi virusi, se kishte virus edhe në fushatë. Kështu vaksina nuk keni dhe keni me mbetur mbyllur edhe 1 vit",- ka shkruar ai.

labinot.png

loabinoti_1.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Është hipokrite', zbulohet sherri i këngëtareve të njohura Rovena Stefa dhe Elhaida Dani
Elia Zaharia poston foton e ëmbël me Princeshën Geraldinë: Ne dy shoqet vishemi njësoj »
Article Logic
Execution time: 0.0098211765289307
array(1) { ["section"]=> string(115) "revoltohet-kengetari-i-njohur-shqiptar-pa-pune-nuk-shkon-do-nis-koncertet-kush-infektohet-te-rrije-ne-shtepi-239785" }