Revoltohet kundër qeverisë moderatorja shqiptare: Po vjen 2017-ta dhe ndodh kjo gjë...!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:20 28-12-2016 Revoltohet kundër qeverisë moderatorja shqiptare: Po vjen 2017-ta dhe ndodh kjo gjë...!

Këngëtarja dhe moderatorja Orinda Huta ndihet tepër e revoltuar që dhe në ditët  e festave duhet të ndez qiri.

 “Edhe?!…se po vjen 2017-ta edhe?! Kujt i plasi! Dritat do ikin sërish..Na rrofshin qirinjtë festiv”, ka shkruar Huta në mbishkrimin e fotografisë, duke treguar zhgënjimin e saj kundrejt qeverisë.

auto_orinda1482876587_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.076696872711182
array(1) { ["section"]=> string(88) "revoltohet-kunder-qeverise-moderatorja-shqiptare-po-vjen-2017-ta-dhe-ndodh-kjo-gje-63970" }