Revoltohet Topalli në Kuvend: Ku prostituta, burra dhe gra flasin për moral, aty nuk ka më shpresë

Publikuar tek: politike, më 15:59 11-06-2015 Revoltohet Topalli në Kuvend: Ku prostituta, burra dhe gra flasin për moral, aty nuk ka më shpresë

“Ku prostituta, burra dhe gra flasin për moral aty nuk ka më shpresë të dashur miq. Dhe aty ku nuk ka shpresë, ka eksod. Ata që mbeten pastaj quhen dele dhe delet janë për t’u prerë me qetësi dhe dashuri”.

 Kështu është shprehur me nota revolte deputetja e PD Jozefina Topalli nga foltorja e Kuvendit duke cituar kështu edhe sloganin e kreut të Kuvendit Meta. Megjithatë, këtë herë Meta ka refuzuar të replikojë me deputeten Topalli duke thënë thjesht  “Faleminderit”, në momentin që Topalli mbaroi fjalën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094759464263916
array(1) { ["section"]=> string(101) "revoltohet-topalli-ne-kuvend-ku-prostituta-burra-dhe-gra-flasin-per-moral-aty-nuk-ka-me-shprese-13298" }