Rey Manaj si Lorik Cana, publikon foto me fëmijën në çantë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:52 13-04-2016 Rey Manaj si Lorik Cana, publikon foto me fëmijën në çantë Majtas fotoja publikuar nga Manaj, djathas ajo publikuar nga Cana

Rey Manaj, futbollisti shqipar i Interit, ashtu si kapiteni i Kombëtares Lorik Cana, publikon foto me fëmijën në çantë.

Cana u kritikua ashpër kur publikoi foton me djalin e tij futur në një çantë, por kjo nuk e ka ndalur Reyn, të bëjë të njëjtën gjë.

‘’Tifozi i ri i Interit. JuniorRM2013’’, shkruan Manaj.

Manaj pak kohë më parë qe në qendër të vëmendjes për një foto që u publikua në profilin e tij me një djalë tjetër në vaskë dhe nudo. Sipas Manajt, i ishte vjedhur profili.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026660919189453
array(1) { ["section"]=> string(63) "rey-manaj-si-lorik-cana-publikon-foto-me-femijen-ne-cante-37560" }